امروز , پنجشنبه ۰۴ مرداد ماه ۱۴۰۳
سبد خرید
تعداد اقلام : 0
هیچ محصولی برای خرید انتخاب نشده است.
 
مبلغ کل : 0 تومان
تخفیف تعداد خرید : 0 تومان
 
مبلغ نهایی : 0 تومان
پیگیری خرید
کد پیگیری سفارش :
پرداخت متفرقه
کد پرداخت :
   logo-samandehi
اخبار
انتشار ویرایش سوم مجموعه Top Notch همزمان با اروپا و آمریکا در ایران
1395/03/11
ويرايش سوم مجموعه آموزشي Top Notch در چهار جلد (به صورت کامل)، براي گروه سني جوانان و بزرگسالان به ...
انتشار ویرایش دوم مجموعه های Top Notch و Summit با مجوز رسمی از وزارت ارشاد
1392/09/21
ویرایش دوم مجموعه های آموزشی Top Notch و Summit در دوازده جلد، برای گروه سنی بزرگسالان توسط انتشارات ...
حضور انتشارات گویش در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
1392/02/03
قابل توجه مدیران، اساتید و زبان آموزان محترم موسسات و آموزشگاه های زبان کشور بدینوسیله انتشارات گوی ...
خبر های بیشتر
مشخصات محصول
Top Notch 3e Level 2 Teacher's Edition
کد شناسایی : 99603
تعداد بازدید : 2983
300,000 تومان
تعداد :  
by:Joan M.Saslow,Allen Ascher (Pearson) ISBN: 9780133810462
Top Notch یک مجموعه آموزش زبان انگلیسی با رویکرد ارتباطی است که جوانان و بزرگسالان را برای تعامل با کسانی که انگلیسی را به عنوان زبان مادری یا زبان خارجی صحبت می کنند، آماده می سازد. این مجموعه شامل 4 سطح می باشد که بر اساس استاندارد بین المللی CEFR (Common European Framework of Reference)، زبان آموزان را از سطح A1 )پایه) به B1 (متوسط) ارتقا می دهد. این مجموعه یادگیری زبان انگلیسی را با ارائه کامل نکات زبانی، تمرین فشرده و تکرار هدفمند تسهیل می نماید.
ویرایش سوم مجموعه پرطرفدار Top Notch شامل تصاویر و محتوای جدید، ابزارهای جدید تدریس و همچنین تمرین ها و فعالیت های اضافی دستور زبان می باشد. تغییرات این ویرایش که بر اساس تحقیقات گسترده و باز خورد های معلمان صورت گرفته است عبارتند از:
Conversation Activator Videos : این ویدئوها مدل های مکالمه در کتاب دانش آموز را در قالب فیلم به تصویر کشیده و دانش آموزان را به تغییر، گسترش و شخصی سازی این مکالمه ها ترغیب می کنند.
Pronunciation Coach Videos : این ویدئوها با ارائه توضیحات، مثال ها و تمرین های صوتی اضافی برای هر درس موجب یادگیری بهتر نکات تلفظی در هر درس می گردند.
Extra Grammar Exercises : این بخش شامل تمرین های اضافی گرامر است که برای تمرین تعاملی در کلاس یا به عنوان تکلیف در خانه در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.
Vocabulary Flash Cards : فلش کارت های دیجیتال تمام رنگی با بهبود فرآیند ارائه، تمرین و مرور واژگان جدید، یادگیری آنها را آسان تر می سازند.
Grammar Coach Videos : این ویدئوها با توضیح نکات گرامری و ارائه مثال های بیشتر به تقویت دستور زبان می پردازند و به زبان آموزان کمک می کنند تا میزان یادگیری خود را پیش از ارزشیابی بسنجند.
Classroom Audio Program Online: فایل های صوتی ویرایش سوم Top Notch بر روی سایت مجموعه قرار داده شده و در صورت دسترسی به اینترنت شما می توانید آن ها را به صورت رایگان دانلود نمایید.
Extra, Interactive Practice Activities: تمرین های شنیداری، خوانداری، واژگان و دستور زبان اضافی که به صورت آنلاین در دسترس قرار گرفته اند فرصت تمرین در خارج از کلاس را برای زبان آموزان فراهم می کنند.
Top Notch Go App: این اپلیکیشن که بر روی سیستم عامل های Android و iOS قابل نصب است به شما این امکان را می دهد تا روی گوشی تلفن همراه یا تبلت خود به تمام فایل های صوتی مجموعه دسترسی داشته باشید.
مکمل ها
Teacher’s Edition and Lesson Planner
راهنمای معلم Top Notch ابزاری جامع برای مدیریت تدریس این مجموعه است که نکات مربوط به تدریس هر بخش را در اختیار اساتید قرار می دهد. همچنین این راهنما حاوی تمرین های اضافی، توضیحات فرهنگی و زبانی، ارجاع به دیگر مکمل های مجموعه، توضیحات مربوط به تدریس فیلم های مجموعه به همراه متن کامل فیلم ها، پاسخ تمرین های کتاب دانش آموز، متن فایل های صوتی، تفاوت های انگلیسی آمریکایی و بریتانیایی و ... نیز می باشد.
ActiveTeach
نرم افزار چندرسانه ای ActiveTeach به عنوان یکی از مکمل های این مجموعه ارائه شده است. این نرم افزار از قابلیت نصب روی کامپیوتر یا اجرا از طریق سی دی برخوردار می باشد و محتویات آن عبارتند از:
• مطالب کامل کتاب دانش آموز از جمله کلیه صفحات کتاب، فایل های صوتی و فیلم های مجموعه
• ابزارهای تعاملی همچون زوم، هایلایت، تایپ متن و ...
• کاربرگ های آماده چاپ حاوی تمرین های اضافی مرتبط با همه مهارت های زبانی (گفتاری، شنیداری، خوانداری و نوشتاری)
• راهنما و مقالات نویسندگان مجموعه برای کمک به پیشرفت شغلی مدرسین
• آزمون های درس به درس و دوره ای قابل ویرایش برای سنجش واژگان، دستور زبان، مهارت های خوانداری، نوشتاری، شنیداری و گفتاری
• ویدئوهای مربوط به مدل های مکالمه در کتاب دانش آموز (Conversation Activator Videos)
• ویدئوهای راهنمای تلفظ (Pronunciation Coach Videos)
• تمرین های اضافی گرامر
• فلش کارت های دیجیتال و تمام رنگی واژگان
Full-Course Placement Tests
یک بسته آزمون تعیین سطح که ترکیبی از سوالات کتبی (شنیداری، نوشتاری و عمومی) و سوالات شفاهی است به شما کمک می کند تا سطح زبان آموزان را در مجموعه های Top Notch و Summit به درستی تعیین نمایید. سوالات این بسته که در چند فرم موجود می باشد امنیت جلسه آزمون را تضمیین نموده و امکان ارزشیابی چندباره را فراهم می نمایند. لازم به ذکر است که دستورالعمل های مربوط به سوالات و همچنین راهنمای تصحیح آن ها نیز در این بسته موجود می باشد.
Top Notch Go App
با استفاده از این اپلیکیشن شما به تمام فایل های صوتی مجموعه دسترسی خواهید داشت. این اپلیکیشن بر روی سیستم عامل های Android و iOS قابل نصب است و علاوه بر لیست کامل فایل های صوتی، ترانه های مجموعه را نیز شامل می شود. سرعت پخش فایل های صوتی روی این اپلیکیشن قابل تغییر است و زبان آموزان می توانند سرعت پخش را برای فهم بیشتر کاهش دهند. همچنین زبان آموزان روی این اپلیکیشن به متن فایل های صوتی نیز دسترسی دارند که این قابلیت به فهم ببیشتر آنها کمک خواهد کرد.
محصولات مرتبط
تعداد :   تومانTop Notch 3e Level 2 ActiveTeach
تعداد :  320,000 تومانTop Notch 2 (3rd Edition)
تعداد :   تومانTop Notch Digital 2 - Whiteboard Software
تعداد :   تومانTop Notch TV 2 DVD
تعداد :   تومانTop Notch 2 Teacher's Edition
تعداد :   تومانTop Notch 2 Assessment Package
تعداد :   تومانTop Notch 2 Copy and Go
تعداد :   تومانTop Notch 2A Midterm
تعداد :   تومانTop Notch 2A Final Exam
تعداد :   تومانTop Notch 2B Midterm
تعداد :   تومانTop Notch 2B Final Exam
تعداد :  70,000 تومانTop Notch 2B 2nd
تعداد :   تومانTop Notch 2A 2nd