امروز , سه شنبه ۲۹ خرداد ماه ۱۴۰۳
سبد خرید
تعداد اقلام : 0
هیچ محصولی برای خرید انتخاب نشده است.
 
مبلغ کل : 0 تومان
تخفیف تعداد خرید : 0 تومان
 
مبلغ نهایی : 0 تومان
پیگیری خرید
کد پیگیری سفارش :
پرداخت متفرقه
کد پرداخت :
   logo-samandehi
اخبار
انتشار ویرایش سوم مجموعه Top Notch همزمان با اروپا و آمریکا در ایران
1395/03/11
ويرايش سوم مجموعه آموزشي Top Notch در چهار جلد (به صورت کامل)، براي گروه سني جوانان و بزرگسالان به ...
انتشار ویرایش دوم مجموعه های Top Notch و Summit با مجوز رسمی از وزارت ارشاد
1392/09/21
ویرایش دوم مجموعه های آموزشی Top Notch و Summit در دوازده جلد، برای گروه سنی بزرگسالان توسط انتشارات ...
حضور انتشارات گویش در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
1392/02/03
قابل توجه مدیران، اساتید و زبان آموزان محترم موسسات و آموزشگاه های زبان کشور بدینوسیله انتشارات گوی ...
خبر های بیشتر
مشخصات محصول
Teen2Teen Two
کد شناسایی : 99701
تعداد بازدید : 3448
180,000 تومان
تعداد :  
by: Joan Saslow
دوره آموزشی زبان انگلیسی آمریکایی ویژه زبان آموزان سطوح پایین متوسطه با شیوه ای ساده و روان مطابق با نیازهای نوجوانان

با توجه به تطابق فوق العاده با نیازها و شرایط نوجوانان و با برخورداری از برنامه درسی به دقت تنظیم شده، Teen2Teen فراگیری زبان انگلیسی را غیر قابل برگشت و آموزش آن را به شدت تسهیل نموده است.
مجموعه Teen2Teen به بهترین شکل ماهیت اجتماعی نوجوانان را منعکس می کند. مکالمه ها و مدل های واقعی زبانی دقیقاً مطابق با الگوهای ارتباطی آنها می باشد، همچنین تمرین های کنترل شده مکالمه لذت نوجوانان را از تعاملات اجتماعی برمی انگیزد که در حقیقت همه اینها به ایجاد اعتماد به نفس در آنان منجرو می شود. برنامه درسی دستورزبان به دقت تنظیم شده و به بهترین و ساده ترین شکل ارائه می شود. همچنین واژگان جدید با استفاده از تصاویر و تعاریف بسیار واضح و مشخص تدریس می شود.

ویژگی های اصلی
- تمرین های مربوط به شبکه اجتماعی ساختگی "Friends" در این مجموعه ماهیت اجتماعی نوجوانان را انعکاس داده و چگونگی ارتباطات آنها را نمایش می دهد.
- مکالمات کتاب زبان گفتاری طبیعی را انعکاس داده و از اصطلاحات و عبارات روزمره به خصوص زبان رایج نوجوانان بهره برده است.
- ساختار و نشانه گذاری های واضح، تدریس منسجم زبان جدید، پیشرفت ساختار محور سنتی به راحتی همه سبک های تدریس حتی در کلاس های بزرگ با جمعیت زیاد را پوشش داده و تدریس با حداقل آمادگی برای معلمان ممکن می سازد.
- کاربرگ های تمرین اضافه، فلش کارت های واژگان جدید، آزمون ها و منابع متنوع دیگر یک بسته جامع پشتیانی برای همه معلمان در تمامی سطوح و با تجارب مختلف ارائه داده است.
- استراتژی های مهارت خواندن در سطوح بالا معرفی شده تا به خوبی زبان آموز را برای دوره متوسطه دوم آماده کند. همچنین موضوعات فرهنگی و جهانی به شکلی انتخاب شده که با حس کنجکاوی نوجوانان منطبق باد.
Teen 2 Teen به درستی توانسته بین برنامه درسی سنتی دستورزبان محور و تمرین های شنیداری و گفتاری منسجم توازن و هماهنگی ایجاد کند. این مجموعه 4 سطحی آمریکایی که برای نوجوانان دوره متوسطه طراحی شده هم زبان آموزان و هم مربیان را به خوبی پشتیبانی می کند. ارائه زبان جدید (دستور زبان و واژگان هدف) ساده، منسجم، شفاف و صریح است. سرفصل ها و دستورالعمل ها به زبان بسیار ساده نوشته شده تا استفاده از زبان مادری را در کلاس به حداقل برساند. برنامه درسی دستور زبان بسیار با دقت به جلو می رود و اجازه می دهد دانش آموزان به درک زمینه های کلیدی قبل از حرکت به ساختارهای چالش برانگیز بعدی دست یابند.
این مجموعه آموزشی این نکته را در نظر دارد که کلاس های معمول حاوی گروه های مختلط از توانایی های مختلف بوده و معمولاً منابع کافی در دسترس ندارند. Teen 2 Teen دارای یک ساختار بسیار منظم در تمام دروس میباشد که تدریس با حداقل آمادگی را برای معلمان ممکن سازد. معلمان با تجربه و توانایی بالاتر میتوانند با استفاده از تمرین های بیشتر و فعالیت هایی از جمله چت کردن، یا ساختن مکالمه های شخصی توسط زبان آموزان و غیره کلاس خود را متفاوت تر و منطبق با نیاز دانش آموزان منطبق سازند.
واژگان، دستور زبان و زبان اجتماعی به طور مداوم در طول هر بخش معرفی شده است. (نه اینکه صرفا به طور مستقل ارائه شده باشد.)، و به این ترتیب فرصت های متعددی برای تمرین زبان هدف و افزایش به یاد سپاری ایجاد شده است.
از بارزترین ویژگی این مجموعه انطباق صحیح آن با رده سنی نوجوانان است. محتوای این مجموعه روش زندگی و ارتباطات نوجوانان، علائق آنها، دوستانشان، آمال و آرزوهایشان، و کنجکاوی آنها در یادگیری بیشتر از دنیای پیرامونشان را به بهترین نحو منعکس می کند. مدل های زبان اجتماعی و مکالمات طبیعی و تمرین های مربوط به شبکه اجتماعی ساختگی در این مجموعه ماهیت اجتماعی نوجوانان را انعکاس داده و چگونگی ارتباطات آنها را نمایش می دهد. موضوعات دروس و متون قسمت های خواندن و همچنین تصاویر و عکس های رنگی همه منطبق با ویژگی های نوجوانان می باشد.